Koncert w Filharmonii Częstochowskiej

W najbliższy wtorek (19.06.2018r.) o godz. 18.00 w Filharmonii Częstochowskiej swoje artystyczne umiejętności zaprezentują uczniowie Jasnogórskiej Publicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej, uczniowie Warsztatów Muzycznych - prowadzonych przez szkołę i Jasnogórski Chór Chłopięco ? Męski "Pueri Claromontani".

Wśród wykonawców usłyszymy laureatów ogólnopolskich konkursów instrumentalnych. Na scenie zaprezentują się również formacje taneczne, zespół wokalny, duety wiolonczelowe, skrzypcowe i gitarowe oraz chór szkolny.

Bilety - cegiełki w cenie 15 zł będą do nabycia w Filharmonii Częstochowskiej w dniu koncertu. Już dziś bilet można kupić w sekretariacie Jasnogórskiej Szkoły Muzycznej al. Jana Pawła II 126/130.

Serdecznie zapraszamy!!!