This site uses a module created by best online poker sites.

Koncert zorganizowany przez Zespół Szkół Muzycznych im. Żebrowskiego w Częstochowie

Dnia 11 lutego 2020 roku, uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności podczas koncertu zorganizowanego przez Zespół Szkół Muzycznych im. Żebrowskiego w Częstochowie. Pośród gości, usłyszeć mogliśmy uczniów PSM I st. im J. Garści w Lublińcu, PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Tarnowskich Górach oraz uczniów Jasnogórskiej Publicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej Szkoły I st. w Częstochowie. Wystąpili również uczniowie ZSM im. Żebrowskiego w Częstochowie.

Mateusz Maciąg z klasy trąbki p. Macieja Piątka - Czarneckiego wykonał Concertino nr 1 Julien'a Porret'a przy akompaniamencie p. Marii Magdaleny Kaczor, Anna Sitek z klasy skrzypiec p. Adama Beiera zagrała Danzę Romualda Twardowskiego, z akompaniamentem p. Stefanii Werbowieckiej. Solistycznie zaprezentowała się Matylda Sołtysik z klasy fortepianu p. Marii Magdaleny Kaczor wykonując Małego Murzynka Claude'a Debussy'ego, a najmłodsza reprezentantka naszej szkoły - Teresa Rudnik z klasy klarnetu p. Roberta Gudai, wykonała Wariacje G. Martin'a "Little Brown Jug" przy wtórze p. Marii Magdaleny Kaczor. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi owacjami licznej publiczności.

Pani dyrektor ZSM Urszula Ledwoń podziękowała za przepiękny koncert wyrażając nadzieję na kolejne takie muzyczne spotkanie szkół muzycznych regionu.

 

  • IMG_28321
  • IMG_28341
  • IMG_28401
  • IMG_28501

 

 

 

10.04.2020 09:56. Strona utworzona i utrzymywana dzięki firmie IPC S.C..
Copyright 2012

©

Affiliate Marketing.
Copyright 2012

©