Koncert w Reptach

30 października nasi uczniowie reprezentujący różne klasy instrumentów pojechali z koncertem do GCR w Reptach Śl. Dożo emocji i radości towarzyszyło młodym muzykom podczas występu. Instrumentaliści pięknie za pomocą dźwięków przenosili słuchaczy do świata wyobraźni i wzbudzali uczucia, co miało początek w występie oktetu gitarowego, który jest prowadzony przez Pana Marka Zyskowskiego.

Zaś chórzyści pożegnali się z publicznością wykonaniem dwóch bardzo melodyjnych i zróżnicowanych w charakterze utworów. Świetnie brzmiące głosy dziecięce i rzetelne przygotowanie zespołu przez Siostrę Marię Bujalską zaowocowało gromkimi brawami publiczności oraz dużym powodzeniem zespołu. Koncert okazał się bardzo interesują i na wysokim poziomie prezentacją umiejętności młodych wykonawców. Kolejny wyjazd zapewne stał się ponownym bogatym doświadczeniem, które zaowocuje motywująco do dalszej pracy. Prezentującym się uczniom towarzyszyły panie akompaniatorki: Pani Weronika Jakowenko i Pani Jana Balicka a także Pani Iwona Pyrkosz-Kubiak towarzyszyła przy fortepianie chórowi jak również poprowadziła koncert.

• IMG-20191030-WA0005
  • IMG-20191030-WA0006