W ramach przyznanego dla Jasnogórskiej Publicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia w Częstochowie dofinansowania z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Programu Infrastruktura szkolnictwa artystycznego, Zadanie pn. ?Doposażenie JSM w nowe instrumenty i sprzęt komputerowy? zakupiono następujące instrumenty i sprzęt multimedialny:

• 4 komplety skrzypiec (w skład kompletu wchodzi: skrzypce ze smyczkiem, żeberko do skrzypiec i futerał)
  • 4 komplety gitar (w skład kompletu wchodzi: gitara z pokrowcem, podgitarnik lub podnóżek)
  • 2 komplety fletów poprzecznych (w skład kompletu wchodzi flet wraz z główką)
  • 4 szt. akordeonów guzikowych
  • 3 szt. wiolonczel
  • 3 szt. trąbek
  • 15 zestawów komputerowych (w skład kompletu wchodzi: komputer z oprogramowaniem, monitorem, z myszką i klawiaturą)
  • 5 szt. projektorów multimedialnych

• akordeon guzikowy pigini genesis e 2
  • akordeon guzikowy pigini super genesis e
  • flet
  • flety